Účastníci

Muži

Karpuk Anton (BLR)
Mialionkhin Alexei (BLR)
Gatovski Ivo (BUL)
Reynolds Kevin (CAN)
Kurník Jan (CZE)
Koppel Samuel (EST)
Parry-Evans Charlie (GBR)
Harris Phillip (GBR)
Murakami Daisuke (JPN)
Miyata Daichi (JPN)
Lee June Hyoung (KOR)
Lee Si Hyeong (KOR)
Ten Denis (KAZ)
Reznichenko Igor (POL)
Gorshkov Gordei (RUS)
Voronov Sergei (RUS)
Spiegl Ondrej (SWE)
Walker Stéphane (SUI)
Johnson Alexander (USA)

Slovenskí reprezentanti: Marco Klepoch, Jakub Kršňák, Michael Neuman

Ženy

Klotz Natalie (AUT)
Stoeva Daniela (BUL)
Wong Kelsey (CAN)
Březinová Eliška (CZE)
Hanzlíková Michaela-Lucie (CZE)
Janiczková Aneta (CZE)
Allik Johanna (EST)
Weinzierl Nathalie (GER)
Spours Kristen (GBR)
Povey Nina (GBR)
Yushchenko Elizaveta (ISR)
Byun Ji Hyun (KOR)
Cho Hee So (KOR)
Choi Dabin (KOR)
Kuchvalska Angelina (LAT)
Golovkina Aleksandra (LTU)
Kropa Elzbieta (LTU)
Leonova Alena (RUS)
Lipnitskaya Julia (RUS)
Sotskova Maria (RUS)
Odermatt Tanja (SUI)
Khnychenkova Anna (UKR)
Bell Mariah (USA)
Toth Ivett (HUN)
Cristini Micol (ITA)

Slovenské reprezentantky: Bronislava Dobiášová, Miroslava Magulová, Nicole Rajičová

Športové dvojice
Wilkinson Zoe/ Boyadji Christopher (GBR)
Kim Su Yeon/ Kim Hyungtae (KOR)
Butkute Goda/ Ermolaev Nikita (LTU)
Zabiiako Natalia/Enbert Alexander (RUS)
Tarasova Evgenia/ Morozov Vladimir (RUS)
Kavaguti Yuko/ Smirnov Alexandr (RUS)
Denney Haven/ Frazier Brandon (USA)

Tanečné páry

Bent Mackenzie/ Razgulajevs Dmitre (CAN)
Mansour Cortney/ Češka Michal (CZE)
Bagnall Kate Louise/ Allain Benjamin (FRA)
Galayavieva Adelina/ Abecassis Laurent (FRA)
Koch Shari/ Nüchtern Christian (GER)
Lorenz Kavita/ Polizoakis Joti (GER)
Jakushina Olga/ Nevskiy Andrey (LAT)
Tran Taylor/ Ambrulevicius Saulius (LTU)
Kaliszek Natalia/ Spodyriev Maxym (POL)
Bobrova Ekaterina/ Soloviev Dmitry (RUS)
Zahorski Tiffani/ Guerreiro Jonathan (RUS)
Cannuscio Anastasia/ Mcmanus Colin (USA)
Chock Madison/ Bates Evan (USA)
Plutowska Justyna/ Flemin Jeremie (POL)

Slovenský tanečný pár: Lucie Myslivečková, Lukáš Csölley

SLOVENSKÍ REPREZENTANTI
LUCIE MYSLIVEČKOVÁ – LUKÁŠ CSÖLLEY
Narodení: 8. decembra 1989, Čeladné / 18. júna 1990, Bratislava
Profesia: trénerka mládeže, choreografka / tréner mládeže, choreograf
Klub: ŠKP Bratislava, Športové centrum polície Ministerstva vnútra SR
Tréningové pôsobisko: Miláno
Tréner: Roberto Pelizzola
Choreografi: Corrado Giordani, Paola Mezzandri, Barbara Riboldi
Lucie Myslivečková: s predchádzajúcim partnerom Neilom Brownom dosiahli najvyššie bodové skóre: celkové 124,62 (ME 2013), krátky program 51,82 (MS 2013), voľná jazda 74,10 (ME 2013)
Lukáš Csölley: s predchádzajúcou partnerkou Federicou Testovou dosiahli najvyššie bodové skóre: celkové 158,05 (ME 2016), krátky program 62,91 (ME 2015), voľná jazda 95,81 (ME 2016)

MICHAEL NEUMAN
Narodený: 3. 6. 1990, Štokholm
Profesia: študent materiálového dizajnu a inžinierstva na Kráľovskom inštitúte technológie v Štokholme
Klub: HK Nitra Kraso
Pôsobisko: Štokholm
Trénerka: Tanya Magnusson, asistentka: Monika Kuštárová
Najlepšie bodové skóre: celkové 154,93 (Varšavský pohár 2015) krátky program 53,92 (Varšavský pohár 2015), voľná jazda 101,01 (Varšavský pohár 2015).
Majstrovstvá Slovenska: šampión 2016, majstrovstvá Švédska: tretí 2012, štvrtý 2011 a 2013

NICOLE RAJIČOVÁ
Narodená: 13. augusta 1995, Garden City, New York (USA)
Profesia: študentka medzinárodného obchodu na Fordham University v New Yorku
Klub: ŠKP Bratislava, Športové centrum polície Ministerstva vnútra SR
Pôsobisko: New York
Tréner: Igor Krokavec, asistent: Tom Rajič
Predošlí tréneri: Milada Kubíková-Stastny, Steve Rice, Peter Johansson
Choreograf: Nikolaj Morozov
Najlepšie bodové skóre: celkové 173,05 b. (MS 2016), krátky program 57,24 (ME 2016), voľná jazda 116,99 (ISU GP Americká korčuľa 2015)
Zimné olympijské hry: 2014 – 24. miesto
Majstrovstvá sveta: 2014 – 25., 2015 – 15.
Majstrovstvá Európy: 2014 – 17., 2015 – 11.
Juniorské majstrovstvá sveta: 2013 – 30., 2015 – 11.
Majstrovstvá Slovenska: šampiónka 2013, 2015, 2016
ISU Grand Prix: 2015 – 7. miesto na Americkej korčuli a na Čínskom pohári

BRONISLAVA DOBIÁŠOVÁ
Narodená: 3. apríla 1998, Trenčín
Profesia: študentka
Klub: KK Nové Mesto nad Váhom
Tréner: Vladimir Dvojnikov
Choreograf: Vladimir Dvojnikov
Najlepšie bodové skóre: celkové 124,42 b. (Memoriál Ondreja Nepelu 2014), krátky program 45,89 (Memoriál Ondreja Nepelu 2014), voľná jazda 78,53 (Memoriál Ondreja Nepelu 2014)

MARCO KLEPOCH
Narodený: 3. novembra 1997, Bratislava
Profesia: študent
Klub: ŠKP Bratislava
Tréner: Vladimir Dvojnikov
Choreograf: Libor Hlaváček
Najlepšie bodové skóre: celkové 138,06 b. (ISU Varšavský pohár 2015), krátky program 50,44 (ISU junior MS 2015), voľná jazda 88,87 (ISU Varšavský pohár 2015)

JAKUB KRŠŇÁK
Narodený: 1. novembra 1998, Košice
Profesia: študent
Klub: TJ AKO Piešťany
Tréner: Vladimir Dvojnikov
Choreograf: Vladimir Dvojnikov
Najlepšie bodové skóre: celkové 122,35 b. (ISU JGP Ostrava 2016), krátky program 43,19 (ISU junior MS 2016), voľná jazda 80,77 (ISU JGP Ostrava 2016)

MIROSLAVA MAGULOVÁ
Narodená: 30. septembra 1999, Trnava
Profesia: študent
Klub: Trnava SC
Tréner: Miroslav Bokor
Choreograf: Miroslav Bokor
Najlepšie bodové skóre: celkové 138,06 b. (ISU Varšavský pohár 2015), krátky program 50,44 (ISU junior MS 2015), voľná jazda 88,87 (ISU Varšavský pohár 2015)